Geleceğe bakış

  convex ZT GmbH, inşaat alanında sahibi tarafından işletilen, disiplinler arası çalışan bir tasarım ofisidir. Ekibimiz Graz/Avusturya, İstanbul/Türkiye, Cluj-Napoca/Romanya ve Filibe/Bulgaristan‘daki ofislerimizde görev sürdüren inşaat mühendisleri, mimarlar, makine ve elektrik mühendislerinden oluşmaktadır.

  40 yıldır endüstriyel inşaat, kağıt fabrikaları, termik santraller, hidroelektrik santralleri, hastaneler, kültür ve eğitim, konut ve ofis, köprü inşaatı, gürültü koruma ve revitalizasyon alanlarında inşaat projeleri için ekonomik ve sürdürülebilir çözümler geliştiriyoruz.

  İnşaat projenizi başından sonuna kadar sürdürürüz: fizibilite çalışmaları, temel tasarımlar, maliyet tahminleri, ruhsat ve ihale tasarımlarının yanı sıra detay ve atölye tasarımları hazırlar, projeyi yönetir ve şantiyeyi denetleriz.

  35’ten fazla ülkede tamamlanan projelerle uzun yıllara dayanan uluslararası deneyime sahibiz. 40’tan fazla kişiden oluşan çok uluslu ekibimiz birçok dil konuşmaktadır ve inşaat sektörünün geniş yelpazesinde ulusal ve uluslararası standartlara ve geleneklere aşinadır.

  GÜÇLÜ BİR EKİBİZ

  Çok uluslu ve çok dilli bir ekibiz. Çeşitliliğimiz daha fazla fikir, perspektif ve çözüm önerilerine yol açar. Kültürlerarası hassas ekibimiz diğer fikir ve bakış açılarını algılamaya ve saygı duymaya çok isteklidir.

  EKİBİMİZ

  YENİLİKÇİYIZ

  İnsanlar 12.000 yıl önce evler inşa etmeye başladılar. O zamandan beri inşaat sektöründe çok şey değişti ve biz de bu gelişime bir katkıda bulunmak istiyoruz. Kutunun dışında düşünüyoruz, disiplinler arası bir şekilde çalışıyoruz ve teknik kolejler ve üniversitelerle birlikte araştırma yapıyoruz. Ayrıca: 3D yazıcımızla bastırarak projelerimizi "somut" hale getiriyoruz.

  GELİŞTİRMELER

  KÜRESEL KÖY

  Dünyamız dijital bağlantı yoluyla bir köye dönüşüyor. Biz inşaatçılar asırlardan beri yollardayız, ve şimdi her zamankinden daha da fazla. Son 15 yılda 35'ten fazla ülkede sanayi ve enerji santrali projeleri tasarladık, yönettik ve denetledik. Bu zorluğu seviyoruz...

  PROJELERIMIZ

  YAYINLAR

  Biz araştırma ve eğitim konusunda aktifiz ve bu sayede en yeni bilimsel gelişmeleri müşterilerimizin yararına kullanabiliyoruz. convex ZT GmbH’nın elemanları Ingilizce ve Almanca yayınlanan uluslararası sektör dergilerinde düzenli olarak yayınlar yapıyor ve kongrelere katılıyorlar.

  YAYINLAR


  GÜNCEL PAYLAŞIMLAR

  MESTIACHALA 1 & 2 HES

  Gürcistan
  2018